Kaneel en suiker echt een topstrooisel voor over je pannekoeken, poffertjes Appel bollen, koekjes noem maar op.
Dat had van Gilse ook bedacht al een aantal jaren geleden en die potjes kosten 89 voor 200 gram. Als je nu een pak fijne tafelsuiker koopt heb je een kilo voor gemiddeld 89 cent. Een paar eetlepels uit een blikje kaneel en je zit net op een euro voor een kilo kaneelsuiker. Dat potje van de suikerfabrikant kost omgerekend 4.45 … dus dat maken we gewoon zelf
Dit is op Gekrulde haren, gekrulde zinnen herblogden reageerde:
Deze smakelijke blog van Ingrid is sowieso goed voor je smaak, creatieve handen en geest en wat dacht je van de kostenbesparing.. Koken zonder pakjes!
LikeLike
Ah wat lief van je Marjanne
LikeGeliked door 1 persoon